JARNÍ SOUTĚŽ 2021: Vyhraj karton nápojů Drink69, tričko Loprais týmu, poukazy na STK Team MAAT nebo kalendář BMW! Máme vítěze (AUDIO)..!

19.04.2021 13:10

Po další tři týdny se budeme bavit soutěží, ve které můžete vyhrát třeba karton Green Tea Energy od Drink69 a tričko Loprais týmu s podpisem.

Dále jsou pro vás připraveny poukazy na STK zdarma, čtvrtý v pořadí získá tričko Loprais týmu s podpisem a pátý výherce obdrží velký nástěnný kalendář BMW. Pro všechny jsou připravena pera Motomagazínu Speed.

29.3. 2021 (první ze tři soutěžních otázek)

 

Aleš Loprais jel v lednu se svou posádkou letošní Dakar, za a.) kamionem Tatra, za b.) kamionem Praga nebo za c.) kamionem Iveco

 

Na vaši odpověď s kontaktní adresou a telefonem budu čekat vždy do páteční půlnoci, tedy tento týden do 2. dubna 2021. Pište mi na hyner@seznam.cz

 

V pondělí 5. dubna zde najdete vyhodnocení a novou otázku. Ti z vás, kteří odpoví na všechny tři otázky mají největší šanci na hlavní výhru, karton drinků, tričko Loprais týmu s podpisem a pero Motomagazínu Speed. Jirka Hyner

__________________________________________________________________________________________________

5.4. 2021 (vyhodnocení a druhá soutěžní otázka)

 

Aleš Loprais, Khalid Alkendi a Petr Pokora obsadili na letošním Dakaru 2021 páté místo v celkovém hodnocení kategorie kamionů. Posádka Instaforex Loprais Praga Teamu se v poslední etapě nadechla k závěrečnému náporu, který však nevydrželo obutí závodního speciálu Praga V4S DKR. Poslechněte si náš audio rozhovor po lednovém dakarském maratonu.

Správná odpověď zní Praga. Děkuji za všechny odpovědi. Po týdnu mám pro vás připravenu druhou soutěžní otázku.

 

Nejlepším umístěním Aleše Lopraise bylo na Dakaru zatím třetí místo. Za a.) v roce 2017, za b.) v roce 2010 nebo za c.) v roce 2007..?

 

Pište mi na hyner@seznam.cz a nezapomeňte přidat kontaktní adresu a telefon. Na vaše odpovědi čekám do 9.4.2021. Dvanáctého dubna zde najdete nejen vyhodnocení, ale také poslední otázku. S pozdravem Jirka Hyner

_________________________________________________________________

12.4. 2021 (vyhodnocení a závěrečná soutěžní otázka)

 

Aleš Loprais poprvé pilotoval speciál Tatra na Dakaru v roce 2007. S navigátorem Petrem Gilarem vyhráli 13. etapu a celkově obsadili v kategorii kamionů třetí místo. Zatím jde o nepřekonaný výkon. Níže vidíme Alešovu Tatru v roce 2011, tehdy se jela dakarská rallye ještě v Jižní Americe.

Dalším důležitým momentem Aleše v jeho kariéře byl vůbec první start na této slavné maratonské soutěži.

 

Aleš se poprvé zúčastnil Rallye Dakar jako navigátor posádky svého strýce. Bohužel po 11. etapě odstoupili z průběžného 5. místa pro zdravotní problémy Karla Lopraise. Bylo to za a.) v roce 2004 nebo za b.) v roce 2006?

 

Pište mi na hyner@seznam.cz a nezapomeňte přidat kontaktní adresu a telefon. Na vaše odpovědi čekám do 16.4. 2021. V pondělí 19. dubna budeme znát všechny výherce soutěže. Jirka Hyner

__________________________________________________________________

19.4. 2021 (závěrečné vyhodnocení)

 

Děkuji za všechny vaše odpovědi, kterých přišlo opravdu hodně a ze všech koutů naší země. Na start Dakaru se Aleš Loprais postavil v roce 2006, kdy se stal navigátorem posádky svého strýce Karla (foto níže).

Karton drinků 69 a týmové tričko s podpisem poputuje do Liberce za Janem Valterou. Poukaz na STK zdarma budou moci využít Radek Chlud z Otrokovic a Přemysl Kotrla z Lešné nedaleko Vsetína. Michaela Nevrlová z Nosislavi vyhrála týmové třičko s podpisem. Kamila Šodková z Václavovic se může těšit na velký nástěnný kalendář BMW. Pro vítěze mám připravena také pera Motomagazínu Speed. Gratuluji!

Se všemi výherci se během týdne spojím a domluvím zaslání, případně předání cen. Jirka Hyner

 

 Foto: dakar.com a redakceTo Top