DUCATI PENIGALE V2 s výkonem 155 koní a Francesco "Pecco" Bagnaia na okruhu v Misanu (2xVIDEO)..!

02.07.2020 13:52

Jezdec Pramac Racing Teamu Ducati v kategorii MotoGP se stal protagonistou fotografování a natáčení videa na okruhu Marca Simoncelliho v Misanu.

Panigale V2, představený v listopadu loňského roku na silnicích pro pandemii koronaviru zatím nezdomácněl. Vidět ho je spíše raritou. Představuje dnes vstupní model do rodiny Panigale. Je poháněn dvouválcovou jednotkou Superquadro o objemu 955 ccm, jež generuje 155 koní s maximálním točivým momentem 104 Nm.

Podvozek má plně stavitelné odpružení. Kompletní elektronické vybavení je založeno na šestiosé inerciální platformě, nezanechává přitom žádné pochybnosti o sportovní DNA stroje. Elektronický balíček, věnovaný aktivní bezpečnosti a řízení dynamiky zahrnuje funkci "zatáčení" aplikovanou do ABS Bosch. Využívá elektronickou převodovku pracující také při řazení dolů, trakci a brzdění motorem. Všechny ovládací prvky jsou integrovány do tří jízdních režimů, respektive Race, Sport a Street, které lze upravovat pomocí 4.3" barevného panelu TFT s grafikou a rozhraním navrženým tak, aby navigace v menu a nastavení bylo intuitivní a okamžitě byl identifikován vybraný mód.

Technické vybavení mašiny je doplněno tlumiči Sachs a brzdovým systémem Brembo s monoblokovými třmeny M4.32 aktivovanými radiálním hlavním brzdovým válcem. Disky mají vpředu průměr 320 mm, zadní kotouč má 245 mm. K dynamickým vlastnostem motocyklu přispívají špičkové pneumatiky Pirelli Diablo Rosso Corsa II, jež kombinují výborné jízdní vlastnosti s všestranností na silnici.

Barevná škála modelu Panigale V2 byla v těchto dnech rozšířena o nové lakování White Rosso s hlavní barvou Star White Silk. Doplňuje tak monochromatický nátěr Ducati Red s nímž bylo Ducati představeno loni v listopadu. Prohlédněte si detaily supersportu na videu a podívejte se na  záběry z okruhu v Misanu . Jirka Hyner


 To Top