BENTLEY Flying Spur Hybrid a Mulliner 2022: Dvě premiéry na Auto Show v Guangzhou (2xVIDEO)..!

24.11.2021 08:58

Britská značka představuje v těchto dnech na asijském autosalonu dva nejnovější modely řady Flying Spur. Mulliner je vrcholný čtyřdveřový luxusní Grand Touring. Flying Spur Hybrid zase ukazuje, že hybridizace nemusí dělat kompromisy v luxusu ani ve výkonu.

Flying Spur je totiž pro Bentley v Číně nesmírně úspěšným a důležitým vozem se silnou poptávkou. Po pandemii se od loňska zvýšil na tamním trhu jeho prodej o 200 procent.

Vrchol rodiny "Mulliner" kombinuje to nejlepší z moderního řemesla a dech beroucí luxus. Krásné detaily zahrnují exkluzivní 22palcová kola v šedém lakovaném a leštěném provedení se samonivelačními krytkami, které zůstávají při otáčení kol stále ve svislé poloze.

Přední maska ​​chladiče "Double Diamond" a chromovaná přední spodní mřížka jsou nově doplněny o speciální výdechy. Kryty zrcátek jsou lakované saténově stříbrnou barvou. Efekt dodávají osvětlené vnější prahy.

Přepychově zdobený kokpit doplňuje zvýrazňující barevné lemování a unikátní výšivky Mulliner na ručně šitých sedadlech. Zákazníci špičkového modelu si budou moci užít nejen skvělých detailů, ale také vybírat ze tří pohonných jednotek včetně hybridu.

Prezentace nového vozu Flying Spur Hybrid staví na úspěchu třetí generace, která představuje dosud nejekologičtější Bentley všech dob. Díky spalovací jednotce a elektromotoru nabízí značka posádce progresivní klid bez ohledu na jízdní režim nebo styl.

Nová pohonná jednotka kombinuje 2.9litrový benzinový šestiválec s pokročilým elektromotorem, který poskytuje systémový výkon 544 koní se 750 Nm točivého momentu. Nový Flying Spur se tak stává nejúčinnějším Bentley histrorie značky se schopností ujet na plnou nádrž více než 700 kilometrů.

S vysokou výkonovou rezervou, vynikajícím točivým momentem a rychlou odezvou na plyn dává nejnovější hybridní model rovněž parádní zrychlení specifikace Flying Spur V8. Z nuly na stovku zrychluje za 4.3 sekundy. Inovativní motorizace dosahuje výrazného snížení spotřeby paliva a přitom stále poskytuje autentický charakter Bentley s nenuceným a kultivovaným výkonem.

Nový Flying Spur zahrnuje prvotřídní portfolio inteligentního a intuitivního vybavení přizpůsobeného řidiči i cestujícím. U Flying Spur Hybrid budou služby propojeného vozu nově zahrnovat také aplikace My Battery Charge, My Car Statistics a My Cabin Comfort, aby bylo možné řidiči poskytnout další zpětnou vazbu. Palubní přístroje přidávají také informace, kdy jede vůz v režimu EV, kdy rekuperuje při zpomalování nebo kdy využívá pouze spalovací motor. Video prezentace Flying Spur Hybrid a provedení Mulliner. Jirka Hyner

 Zdroj a foto: NewspressTo Top